SAKRAMENTY

Zniesienie Najświętszej Ofiary


Moi wyświęceni słudzy, którzy ucierpią w Moje Imię, ponieważ będą walczyć, aby zachować Sakramenty i Świętą Mszę, niech wiedzą o tym. Macie obowiązek wobec Mnie poprzez wasze Święte Śluby i nigdy nie wolno wam skłaniać się ku odbieganiu od Prawdy. Będzie na was wywierany nacisk, abyście porzucili drogi Pana. Wasz głos stanie się jak szept, kiedy wróg próbuje zagłuszyć Prawdziwe Słowo Boże. Zbierzcie się razem. Zjednoczcie się. Ponieważ bardzo niedługo Świątynia Boga zostanie zbezczeszczona nie do poznania. Wszystko, co musicie zrobić, to podążać za Mną, słuchać swojego serca i sumienia. Bądźcie zawsze gotowi na tę trudną podróż przed wami. Będziecie potrzebowali całej waszej odwagi, waszej siły i waszej wytrwałości. Wiedzcie, że na końcu waszej podróży będę czekał Ja, aby zabrać was w Moje Święte Ramiona i do bezpiecznego schronienia Mojego Nowego Raju.
Wasz Jezus

Moi prawdziwi Wyświęceni Słudzy będą musieli odprawiać Mszę prywatnie i w wielu przypadkach nie w Kościele Katolickim. Będą musieli dokonywać ofiar Mszy w bezpiecznych miejscach. Dzieci, kiedy to się wydarzy nie możecie tracić nadziei. Tak będzie przez krótki okresu czasu.

To poprzez powiązania z masonerią, która przeniknęła w każdy zakątek Katolickiego Kościoła, rządów i mediów, ta ohyda zostanie przedstawiona jako wielka odnowa. To będzie początek końca. Moja Obecność zostanie dyskretnie anulowana celem wprowadzenia nowego obrządku Mszy. Ta cała pompa i błazenada będzie służyć zamaskowaniu faktu, że tabernakulum jest puste — gdyż na Moją Boską Obecność już dłużej nie zezwoli Mój Ojciec.

Musicie nadal przyjmować Moją Komunię Świętą. Nie wolno wam wstrzymać się od codziennej Ofiary, ponieważ to nie wy będziecie tymi, na których będzie ciążyło podjęcie tej decyzji. Zostanie ogłoszone, że istnieje inny rodzaj Świętej Ofiary, a wy natychmiast dostrzeżecie, kiedy to się stanie, albowiem odprawianie Mszy Świętej zostanie przez fałszywego proroka powstrzymane. W miejsce Mszy Świętej pojawi się jeden-światowy pogański rytuał, a wy, Moi umiłowani wyznawcy, pobłogosławieni Darem Ducha Świętego, rozpoznacie natychmiast, czym on będzie.

Musicie pojąć, że w planie jest profanacja każdego Kościoła Bożego, zanim antychryst, w całej swej haniebnej chwale, nie zasiądzie na tronie w Mojej Świątyni.

Msze Święte ustaną i podczas gdy to wszystko będzie się działo, wąż rozprowadzi swoje sługi, a ci zażądają swoich miejsc w każdym chrześcijańskim Kościele. To zagarnięcie będzie miało taką skalę, że prawdziwie wierzących tak to zaskoczy, że, bojąc się o własne życie, staną się zbyt wystraszeni, aby powstać i zaprotestować przeciwko profanacji, której będą świadkami.

Jeżeli kiedykolwiek zostaniecie poproszeni o uczestnictwo w nowej Mszy, to wiedzcie, że będzie ona największym przekleństwem, jakim szatan kiedykolwiek posłużył się przeciwko Moim dzieciom.

Pozostańcie wierni posługom w Moim Kościele i wykonywaniu swoich obowiązków, aż do tego okropnego dnia. Będzie to dzień, w którym Moja Msza Święta zostanie zmieniona nie do poznania. Ci wrogowie Boga, którzy przeniknęli Mój Kościół na ziemi, to będą ci, którzy was ode Mnie odepchną. Kiedy zaprezentują oni nową Mszę, nie pozostawi się wam wówczas żadnego wyboru, gdyż wtedy będziecie wiedzieć, że już dłużej nie będzie składana w ofierze Moja Święta Eucharystia. Właśnie wtedy zostanie wam nareszcie ujawniona Prawda, chociaż zanim to nastąpi, dotrą do was pewne znaki. Znaki te ujawnią się m. in. poprzez dziwne, nowe formuły, dopasowujące modlitwy; szatan nie będzie już dłużej potępiany, a sakramenty zostaną tak zmanipulowane, aby w nie włączyć inne wyznania. Będziecie czuć się nieswojo, ale mimo to będziecie czuli się zobowiązani do pozostania wiernym Mojemu Kościołowi.I wówczas dojdzie do tego, że Istnienie Mojego Kościoła na ziemi stanie się jedynym środkiem umożliwiającym wam przeżycie, o ile mielibyście pozostać wierni Mojemu Nauczaniu. Kiedy Moje Nauczanie, Moje Sakramenty i Moja Msza Święta zostaną zmienione, nie wolno wam dać się oszukać. Jeżeli nie będziecie wierni Moim Prawom, wówczas Mnie zdradzicie.

Wszyscy ci, którzy znają Moje Nauki, zobaczą zmiany w porządku Mszy Świętej Wprowadzone zostaną nowe świeckie prawa, które będą obrazą Mojej Śmierci na Krzyżu. Wielu Moich pobożnych wyznawców dostrzeże to i poczuje ból. Ich opinie zostaną odrzucone i wiele Sakramentów przestanie być oferowanych.

Poniosę na Moich Ramionach tych wszystkich, którzy całkowicie Mi ufają. Udzielę ochrony tym wszystkim, którzy będą wystarczająco odważni, aby ofiarę Mszy Świętej sprawować nadal w taki sposób, jak ma być ona odprawiana. Będę chronił Sakramenty, udzielane przez te Moje wyświęcone sługi, którzy się nie zgodzą, aby się nagiąć lub zaprzestać Mi służyć. Ci, którzy powierzą się Mojej Opiece, nie mają się o co martwić.

Zmienią hostie (zmiana materii) do Komunii Świętej oraz znaczenie tego, czym jest Święta Eucharystia. Powiedzą, że Ona, Święta Eucharystia, reprezentuje ludzkość i że jest znakiem nowej komunii – wspólnotą wszystkich ludzi, jakby byli jednym w Oczach Boga. Wam, moje dzieci, zostanie powiedziane, że wy wszyscy znajdujecie się ze sobą w komunie i że to jest powód do świętowania.

Dopiero wtedy, kiedy Boży Kościół zadeklaruje swoje powiązanie z poganami oraz z ich niedorzecznymi praktykami, dopiero wtedy więcej Moich wyświęconych sług naprawdę zrozumie, co się dzieje.

Kiedy ujrzycie, jak ci, którzy twierdzą, że zostali wyznaczeni przeze Mnie, by przewodzić Mojemu Kościołowi na Ziemi, angażują się w świeckim świecie, aby pozyskać jego względy, to będziecie wiedzieć, że zmiany się rozpoczęły. Kiedy zobaczycie, że Moja Wielka Ofiara — Moje Ukrzyżowanie — staje się przedmiotem dyskusji oraz że Mojej Eucharystii przypisuje się nowe znaczenia, to będziecie wiedzieć, że Mój Kościół wygania się na pustkowie.

Moim wrogom nie wystarczy, że zmienią sposób prezentowania Mojej Eucharystii – oni zbezczeszczą Moje Ciało raz jeszcze. Pohańbią Mnie w podobny sposób. Zostanie użyty czerwony kolor, będą wykonywać przed Moim Krzyżem swoje gesty i znieważać Mnie swoimi nowymi rytuałami. Tylko ci, którzy rozpoznają te znaki, dostrzegą, z jakim entuzjazmem te świętokradztwa przedstawiane będą światu, wśród wielkiej pompy i przepychu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s